Dlaczego warto postawić szlaban?

Dlaczego warto postawić szlaban?

Od dłuższego czasu można zaobserwować jak w dużych miejskich aglomeracjach narastają problemy związane z brakiem miejsc parkingowych. Na zatłoczonych osiedlach wracając wieczorem z pracy możemy niejednokrotnie w ogóle nie znaleźć nawet jednego skromnego miejsca na którym moglibyśmy zaparkować nasz pojazd. To bywa bardzo uciążliwe dla mieszkańców osiedli na szczęście jest jedno rozwiązanie które poniższy problem może wyeliminować i sprawić że wracając z pracy nie będziemy się denerwować.

Montaż szlabanów przed parkingiem

szlabanTym dobrym rozwiązaniem jest jednocześnie częściowe utrudnienie życia ludziom którzy nie mieszkają w okolicy, ale z miłą chęcią korzystają z miejsc parkingowym jednocześnie uprzykrzając skutecznie życie mieszkańcom osiedla. Dlatego mieszkańcy osiedla powinni zjednoczyć się i osobiście współpracować by przed ich osiedlem, zamontować automatyczne urządzenie które będzie otwierać się za pomocą pilota. Urządzeniem tym jest oczywiście szlaban. Drobna z pozoru przeszkoda skutecznie uniemożliwi wjazd na parking postronnym osobom które nie zamieszkują osiedla. W końcu to właśnie mieszkańcy osiedla powinni mieć pierwszeństwo i korzystać z tego przywileju jakim jest właśnie wolne miejsce parkingowe. Przecież to właśnie ci mieszkańcy przez lata odkładali na mieszkanie każdy grosz albo wchodzili w długie kredyty hipoteczne na swoje cztery ściany. Więc z pewnością ze szlabanem który zostanie postawiony przed osiedlem życie stanie się łatwiejsze. Nikt już nie wjedzie i nie zastawi nam miejsca. A my zaoszczędzimy cenny czas i zdrowie. Przecież niewątpliwie brak miejsca do postoju samochodu to bardzo irytująca sytuacja która wywołuje w nas nie potrzebne zdenerwowanie i stres. Warto wspomnieć że urządzenie to jest automatyczne i każdy będzie posiadał do niego swój własny pilot który za pomocą jednego przycisku będzie otwierał szlaban. Jeśli będziemy potrzebować więcej niż jednego pilota do otwierania to nie jest to nic trudnego i można to w bardzo prosty sposób rozwiązać.

Warto skontaktować się w tym celu ze specjalistom który za nieduży koszt dorobi nam drugi pilot. Wówczas na przykład nasz partner który będzie potrzebował swój własny pilot będzie niezależny. I nie będzie utrudnień w postaci kto ma wziąć pilot a kto nie. Koszt takiego dorobienia pilota to około osiemdziesiąt pięć złotych i jest on warty swojej ceny gdyż z pewnością znacząco to ułatwi życie rodzinie. Pozostaje zatem cieszyć się wolnym miejscem i nie tracić nigdy więcej czasu na bezowocne szukanie miejsca parkingowego.

Najnowsze komentarze