Czepeczka turban dla dziecka

Czepeczka turban dla dziecka

Ponieważ jestem już w ostatnim momencie ciąży, zdarza się że moja córka nocuje u rodziny na wypadek, gdybyśmy mieli nagle jechać do szpitala. Co prawda zostało jeszcze kilka tygodni do rozwiązania, ale chętnie przystaję na wszelkie propozycje zaproszenia mojej córki na noc. Ostatnio nocowała u swojej cioci, a kiedy wróciła, poprosiła, żebyśmy zawiązały jej na głowie turban. sprawdziliśmy w internecie i za pomocą jakiegoś starego szalika stworzyliśmy piękny turban na jej główce, a zdjęcie wysłałyśmy cioci.

Turban dla dziecka

turban na lato z dresówkiCiekawa byłam jednak, co zainspirowało ją do tego, żeby wiązać na głowie turban. Okazało się, że jej mała siostra stryjeczna ma właśnie taką czapeczkę w formie turbanu i czapeczka ta niezwykle się spodobała mojej córce. Córka mówiła mi, że ciocia zawiązywała jej na głowie turban właśnie z pomocą jakiegoś starego szalika, ale także powiedziała, że można taki turban sobie bardzo prosto uszyć. I oczywiście kiedy wróciła do domu od razu chciała taki turban mieć. Właściwie to nawet planowała samodzielnie uszyć takie turbany i je sprzedawać. Moja córka cały czas rozmyśla nad jakimś kasowym interesem, który mogłaby rozkręcić i zacząć zarabiać pieniądze. Zaczęłam sprawdzać w internecie i nie znalazłam żadnego sposobu na uszycie takiego turbanu, ale właśnie znalazłam sposób na zawiązanie go. Z ciekawości sprawdziłam też ostatnie trendy mody dla małych dziewczynek i rzeczywiście okazało się, że taki turban na lato z dresówki to jest ostatni hit mody dla małych dzieci. Jak zaczęłam przyglądać się dzieciom siedzącym w wózkach podczas spaceru, zobaczyłam, że rzeczywiście bardzo wiele spośród tych dzieci, oczywiście dziewczynek, miało na głowie takie czapeczki stylizowane na turbany, które rzeczywiście bardzo ładnie wyglądały. Turbany są bardzo twarzowe i przecież wiele spośród naszych polskich gwiazd było znanych z tego, że lubiły wiązać na głowie różnorodne turbany. Myślę, że spróbujemy uszyć dla mojej córki taki turban ,a dla mojej małej bratanicy kupimy w sklepie jeszcze jeden egzemplarz, żeby miała całą kolekcję turbanów.

Najmodniejszymi ostatnio czapeczkami dla małych dziewczynek są turbany uszyte z dresowej tkaniny. Są bardzo twarzowe, co pewnie tłumaczy ich wielki sukces i to, że prawie każda mała dziewczynka w wieku około dwóch czy trzech lat ma taki turban na swojej głowie. Takie turbany można dostać we wszystkich prawie sklepach sieciowych, można też pokusić się o zrobienie samodzielnie takiego turbanu, wtedy będzie na pewno bardzo oryginalny.

Najnowsze komentarze