Ceny zabiegów depilacji laserowej Lightsheer

Ceny zabiegów depilacji laserowej Lightsheer

Depilacja wykonywana jest w gabinetach kosmetycznych od wielu lat. Polega na usunięciu zbędnego owłosienia metodami mechanicznymi, chemicznymi lub przy użyciu nowoczesnej technologii. Zarówno metody mechaniczne, jak i chemiczne, nie przynoszą długotrwałych efektów, a przy tym powodują wiele skutków ubocznych w postaci stanów zapalnych i wrastania włosów.

Atrakcyjne oferty depilacji laserowej Lightsheer

laser lightsheer cenaZabiegi laserowe stanowią nowoczesną metodę usuwania owłosienia i dają najlepsze efekty depilacji. Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń laserowych, dzięki którym można na długi czas pozbyć się niechcianych włosów. Najbardziej popularne są urządzenia marki Lumenis, a przede wszystkim laser Lightsheer cena zabiegu uzależniona jest od partii ciała. Wiele salonów oferuje korzystne ceny pakietów. Najlepiej skorzystać z promocyjnych ofert obejmujących depilację kilku partii ciała. Lasery Lightsheer są niezwykle skuteczne i pozwalają w bezbolesny sposób pozbyć się owłosienia. Proces depilacji trwa zaledwie kilkanaście minut dzięki funkcjonalnym i ergonomicznym głowicom. Lasery Lightsheer wyposażone są w dwie innowacyjne technologie, dzięki którym skóra zostaje odpowiednio napięta, a wiązka światła koncentruje swoje działanie na barwniku znajdującym się we włosach. Dodatkowo specjalna nasadka chłodząca poprawia komfort zabiegu. Laser nadaje się do usuwania włosów z twarzy i całego ciała, w tym z miejsc trudno dostępnych i bardzo wrażliwych. Mniejsza głowica świetnie sprawdza się do depilacji twarzy i trudno dostępnych miejsc, natomiast duża do większych obszarów, takich jak nogi czy plecy. Podczas zabiegu wiązka światła zamieniana jest w energię cieplną, która niszczy barwnik znajdujący się we włosie. Dzięki temu dochodzi do obumarcia mieszka włosowego i wypadnięcia włosa. Przy wykorzystaniu naturalnych procesów wzrostu włosów zabiegi pozwalają jednorazowo usunąć nawet do 30% owłosienia. Najlepsze efekty uzyskuje się po serii od 4 do 6 zabiegów wykonanych w odstępach kilkutygodniowych.

Najskuteczniej usuwane są ciemne włosy posiadające dużo barwnika. Urządzenie umożliwia indywidualną konfigurację dostosowaną do potrzeb i rodzaju skóry. Działanie lasera ogranicza się jedynie do wierzchnich warstw skóry i dlatego nie wpływa na pozostałe tkanki i organy. Proces depilacji jest niezwykle sprawny i precyzyjny, a przy tym bezpieczny i bezbolesny. Najczęściej poprzedzony jest konsultacją i próbą laserową. Zabiegi wykonywane są na najwyższym poziomie przez wykwalifikowany i doświadczony personel.

Najnowsze komentarze