Ceny krówek z nadrukiem

Ceny krówek z nadrukiem

Niezależnie od docierających do nas z różnych źródeł informacji o negatywnym wpływie cukru na nasze zdrowie, ludzie nie przestają jeść dużych ilości słodyczy. W pędzącym świecie i erze wszechobecnego stresu słodkie małe co nieco jest jednym z najpopularniejszych sposobów na odreagowanie, w szczególności wśród przedstawicielek płci pięknej. Słodycze przywołują pozytywne emocje i kojarzą się nam z dzieciństwem, dlatego fakt ten chętnie wykorzystują firmy chcące zdobyć sympatię klientów, rodzice dzieci organizujący wesele, a nawet … państwo młodzi.

Cena kilograma krówek z logo

krówki z logo cenyWiele spółek szukając pomysłów na odpowiedni prezent dla swoich klientów decyduje się właśnie na różnego rodzaju słodycze z nadrukowanym na papierku firmowym logo. Jednymi z najbardziej popularnych słodyczy kupowanych na prezent są krówki. Zdarzają się jednak sytuacje, w których pracodawcy w ramach umilenia pracownikom czasu spędzanego na wykonywaniu obowiązków służbowych kupują od czasu do czasu krówki oraz inne cukierki i przekazują je do swobodnej dyspozycji swoich podwładnych. Słodycze z nadrukiem są jednak wykorzystywane też w innych sytuacjach, jak chociażby podczas wesela, gdzie stanowią drobny upominek powitalny dla zaproszonych gości. Chcąc kupić najbardziej standardowe krówki z logo ceny zaczynają się już od około 30 złotych za 1 kilogram tych cukierków. Warto jednak zwrócić uwagę na dobry skład i jakość kupowanych słodyczy, skoro mają one być mile wspominane przez osoby obdarowywane. Krówki z wyższej półki to wydatek nie przekraczający 60 złotych za kilogram, a biorąc pod uwagę, że kilogram tych słodyczy to około 60 cukierków kwota ta nie jest zaporowa. Producenci krówek mają w swojej ofercie nie tylko standardowe krówki mleczne, ale też taki o smaku kakaowym czy piernikowym, które również nie są trudne do znalezienia. Na wzrost zainteresowania cukierkami kupowanymi w ramach prezentu wpłynęła możliwość zamówienia nadruków na papierku, gdzie firmy zamieszczają najczęściej swoje logo, ale można umieścić tam też różnego rodzaju cytaty, krótkie dowcipy, czy imiona pana i pani młodej, w przypadku cukierków weselnych.

Cukierki są coraz popularniejszym przedmiotem kupowanym jako drobny prezent. Producenci oferujący możliwość nadruków na papierek umożliwiają często wykorzystanie własnych projektów i wzorów, które można nanieść zarówno na papierki matowe, jak i błyszczące, które mogą być wyróżnikiem różnych rodzajów krówek. Wbrew pozorom byłoby to duże ułatwienie, ponieważ wśród miłośników krówek znajdą się zwolennicy tych kruchych i tych ciągnących, a zapakowanie ich w różnego rodzaju papierek lub wyróżnionych na przykład innym logo pozwalałoby na wybór zawsze tych, na które mamy akurat mamy ochotę.

Najnowsze komentarze