Ceniona marka Helpa

Ceniona marka Helpa

Na rynku produktów spożywczych można znaleźć wiele sztucznej żywności, która zawiera w sobie bardzo dużo chemicznych dodatków. Jest ona co prawda tania, ale za niską ceną ukrywa się niska jakość. Im bardziej jest przetworzona żywność, tym bardziej jest szkodliwa dla naszego zdrowia, dlatego mając wybór kupić kaszę instant, której nie trzeba gotować, lepiej wybrać kaszę ekologiczną.

Jakie produkty posiada firma Helpa?

marka helpa - kaszkiProducenci żywności dość często kierują się chęcią zysku, przez co są gotowi obniżyć jakość produktu, aby go sprzedać w większej ilości. Oczywiście nie wszyscy tak postępują, ale wybierając najtańsze produkty nie powinniśmy oczekiwać od nich byt wiele. Na szczęście nie dotyczy to firm produkujących żywność dla dzieci, ponieważ one podlegają wyjątkowo surowym kontrolom i muszą spełniać wyśrubowane normy jakości. Dzięki temu, wybierając produkty do karmienia niemowląt mamy pewność, że są one zdrowe i bezpieczne. Marka Helpa – kaszki, soczki, batoniki czy herbatki produkuje wyłącznie z ekologicznych surowców, które pozyskuje od certyfikowanych dostawców. W tym sektorze nie ma miejsca na pestycydy, środki chemiczne, barwniki, konserwanty czy przeróżne ulepszacze smaku, ponieważ tu liczy się naturalność. Kaszki są dostępne z wielu rodzajów zbóż, które mogą lub też nie muszą zawierać glutenu. Do najpopularniejszych kaszek marki Helpa należy zaliczyć: owsianą, z amarantusa, orkiszową i jaglaną. Poza nimi możemy kupić także kaszki mieszane, które w swoim składzie mają kilka rodzajów zbóż, na przykład gryczano – jaglana czy owsiano – orkiszowa. Przeważnie są one o naturalnym smaku, ale są też z dodatkiem liofilizowanych owoców, które dodatkowo wzmacniają ich walory. Co najważniejsze, wszystkie kaszki marki Helpa są naturalne i surowe, czyli że przed spożyciem trzeba je ugotować. Większość producentów żywności tego typu, oferuje kaszki, które są już poddane procesowi chemicznemu, który powoduje, że kaszy nie trzeba gotować, a jedynie zalewa się je ciepłym mlekiem lub wodą.

Kasze nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych są źródłem cennych węglowodanów złożonych, które przez długi czas uwalniają energię oraz dostarczają witamin i składników mineralnych. Kasze marki Helpa po ugotowaniu można spożywać na wiele sposobów, dzięki czemu są one uniwersalnym dodatkiem do diety. Produkty są jedynie rozdrobnione do takiego stopnia, aby były łatwe w konsumowaniu dla każdego, a przy tym zachowały wszystkie swoje cenne wartości odżywcze. Jeżeli chodzi o ich zakup, to najtaniej je dostawniemy w sieci.

Najnowsze komentarze