Bielizna na wyjątkowe okazje

Bielizna na wyjątkowe okazje

W szafie każdej kobiety znajduje się choćby jedna sztuka bielizny na specjalne okazje. Niektóre zaś maja och całe szuflady. Piękna, zmysłowa bielizna sprawia, że czujemy się piękniejsze, seksowniejsze. Sprawia, że kobieta czuje się lepiej ze sobą. A i wielu partnerów docenia wyjątkową bieliznę przy wyjątkowych okazjach. Jeśli więc czujemy, ze zbliża się wyjątkowa randka, warto także zainwestować w coś wyjątkowego.

Jaka bielizna na randkę?

bielizna erotyczna koronkowaZbliżają się walentynki, rocznica czy inna wyjątkowa randka? To idealna okazja aby zakupić nową, zmysłową bieliznę. Co wybrać? Przed wszystkim powinnyśmy zastanowić się co lubimy i w czy, czujemy się najlepiej. Chodzi tu nie tylko o wygodę samej bielizny, ale i o jej styl o to ile zakrywa czy odkrywa. W kwestii wygody warto postawić na bieliznę wykonana z dobrych materiałów, porządnie uszytą. Dzięki temu będzie ona dobrze układała się na ciele, nie będzie uciskała i przeszkadzała w przeżywaniu romantycznych chwil. A jaką bieliznę wybieramy najczęściej? Jest to oczywiście bielizna erotyczna koronkowa. Koronka to materiał, który od zawsze kojarzy się ze zmysłowością i miłością. Jakie kolory koronki są najpopularniejsze? Oczywiście biały, czerwony i czarny, choć koronkową bieliznę możemy znaleźć praktycznie w każdym kolorze, od niebieskiego po pomarańczowy. Koronkę w bieliźnie erotycznej znajdziemy właściwie w każdej formie. Mogą być to koronkowe wykończenia, ramiączka czy prześwitujące wstawki. Koronką zdobione są koszulki nocne,majtki, staniki i gorsety, więc jej fani mają w czym przebrać. Najciekawszą bielizną z koronki są rzeczy wykonywane całkowicie z niej . Dlaczego? Ten materiał ma to do siebie, ze jednocześnie zakrywa i odkrywa, co oczywiście jest bardzo zmysłowe. Wybierając strój na wyjątkową noc, możemy także postawić na jeden styl. Przykładowo, zakupić koronkową koszulkę w stylu lat 20. stylizowane pończochy, buty oraz stosowną ozdobę na głowę. Innym pomysłem jest zawsze popularna burleska i styl Moulin Rouge – połączenie czerni i czerwieni, wiązań, wstążek i falbanek. Tutaj doskonale sprawdzi się także gorset z koronką. Ostatnim pomysłem jest niewinność i delikatna biała bielizna plus białe pończochy.

Pomimo, że bielizna najczęściej ukryta jest pod naszym ubraniem, z tą przeznaczoną na romantyczne chwile jest inaczej. Ma ona uwodzić, zachwycać. Ma także sprawiać, że na chwilę poczujemy się jak w innym świecie, ma dawać nam pewność siebie oraz poczucie bycia królową sypialni. A dodatkowym bonusem jest oczywiście zachwyt w oczach partnera i niezapomniana noc.

Najnowsze komentarze