Auto na akumulator – dobry prezent dla dziecka

Auto na akumulator – dobry prezent dla dziecka

Od urodzenia moja córeczka wychowywała się wśród samych chłopaków, więc lalki schodziły na drugi plan. Zawsze próbowała dorównać wszystkim chłopakom i prosiła mnie, żebym kupowała jej chłopięce zabawki. Była inna niż wszystkie dziewczynki, bo bawiła się samochodzikami, pistoletami i klockami. Nie przeszkadzało mi to, bo ja w jej wieku tez taka byłam. Mimo wszystko zabawki kształciły ją w jakiś sposób.

Samochód na akumulator w prezencie

auta na akumulatory dla dzieciGdy córka była mała mój mąż wyjeżdżał za granicę do pracy. Zawszy gdy wracał do domu to coś nam przywoził. Pewnego razu, gdy nasz maluch spał w swoim pokoju, mój mąż zjechał do domu. Poszedł do niej do pokoju i ją obudził. Jego przyjazd był dla niej niespodzianką.  Bardzo się ucieszyła, gdy go zobaczyła. Od razu zza pleców wyciągnął dużą paczkę. Z wielką radością ją otwierała. Najpierw w oczy rzuciły się jej słodycze, a na samym dnie zauważyłam duży karton. Gdy go otworzyła, okazało się, że to auto na akumulator. Bałam się, że to nie jest odpowiedni prezent dla osób w jej wieku. Ale przeczytałam w internecie, że auta na akumulatory dla dzieci są bardzo bezpieczne i zapewniają dużo frajdy. W zestawie były autko, akumulator, który bardzo długo wytrzymywał, zespół napędowy, ładowarka sieciowa, pilot do zdalnego sterowania, żeby rodzic miał kontrole nad tym, w którą stronę maluch jedzie. Sterowanie samochodem mogło odbywać się za pomocą pedału gazu umiejscowionego w środku samochodu, bądź za pomocą pilota zdalnego sterowania przez opiekuna. Z pozycji pilota możliwe było skręcanie w lewo, w prawo, jazda do przodu, do tyłu i zablokowanie pojazdu. Posiadało ono również dobre, elastyczne zawieszenie, które zwiększało komfort jazdy dziecka oraz eliminowało nadmierne zużycie kół. Auto miało również w swoim wyposażeniu nowoczesny panel muzyczny umilający czas. Zawierał on wbudowaną muzykę, możliwość podłączenia własnych piosenek poprzez USB lub AUX, wskaźnik naładowania akumulatora, regulację głośności oraz drążek zmiany kierunku jazdy. Dodatkowo posiadało również biodrowe pasy bezpieczeństwa, przez co dziecko było bardzo bezpieczne, automatyczny hamulec bezpieczeństwa, funkcyjną kierownicę, na której można było włączyć różne odgłosy, szerokie siedzenie, otwierane drzwi.

Nasza córka bardzo się ucieszyła z takiego prezentu. Rano poszła się pochwalić tym samochodem swoim kolegom. Każdy jej zazdrościł takiej zabawki. Rodzice innych dzieci tak samo jak ja, bały się, że jest to niebezpieczne, ale ja wyprowadziłam ich z tego błędu. Moja córka bawi się tym autkiem bez przerwy. Nie chce z niego wyjść. Na pewno będzie to zabawka, z którą moja córka spędzi najwięcej czasu.

Najnowsze komentarze